wtorek, 4 marca 2014

Flower Jeans

Hei!!!
Dziś próbowałam dla was ,,My Directioner Story'' ale Pati napisała na facebook'u czy mogę do niej pójść i poszłam a potem do miasta na angielski ale macie wynagrodzenie i teraz idźcie po kalendarze bo dzisiaj są zdjęcia z tłem innym niż mój pokój to jest na dworze wiem dziwne zrobiłyśmy tylko dwa zdjęcia bo już mi bateria padłam w telefonie tak to jest jak się do północy przegląda tumblra i się piszę z Wiką na facebook'u.
Bluzka allegro
Spodnie Top SecretDziś już nie mogłam wysiedzieć w tej szkole czekałam tak na W-F bo myślałam, że będziemy w piłkę grać a tutaj że mamy wolny W-F i możemy robić co chcemy ale tylko na 1/3 boiska.

Gdybyśmy miały jedną z dużych części hali to byśmy się zorganizować z dziewczynami i zagrać we wszystkie a jak cała hala by była to najlepszy w-f byłby w dziejach.

W ten weekend może pojadę do Olsztyna  a tam już kupie sobie kurtkę na wiosnę i się cieszę już czapkę to będę chyba dziś zamawiać bo chyba w Olsztynie nie ma cropp. 

Jak będę miała już cały zestaw wiosenny to  poproszę  Nusie jak będzie u mnie czy ja u niej żebyśmy poszły na dwór i zrobiły parę zdjęć spokojnie nie laptopem XD.


Nie wiem dlaczego ale mi się zachciało sernika na zimno a zapomniałam dzisiaj kupić bo się spieszyłam do domu po angielskim. JA CHCĘ SERNIK!!!!!


Wogóle dziś i wczoraj tak drętwo było na wychowawczej się zawsze śmiejemy z klasą i to mi się w niej podoba my musimy zorganizować jakąś akcje raz się schowaliśmy całą klasą do łazienki DAMSKIEJ że niby poszliśmy na wagary i tam jeszcze byli chłopacy była beka aż żałuje że nie zrobiłam zdjęcia był tłum w tej łazience a pani sprzątaczka jeszcze weszła i się zdziwiła i z zażenowaniem wyszła, ale niektórzy nie mają takiego poczucia humoru powiedzą że jesteśmy jacyć porąbani i tyle wyjdą i nakablują.

Dziś na W-F kopałam piłkę o ścianę jedna dziewczyna stała specjalnie stała gdzie ja miałam kopnąć trafiłam jej niechcący w twarz a potem było TY CHCIAŁAŚ MNIE ZABIĆ!!! Śmiałam się pod nosem a potem się śmiejemy z Julką hahaha.

Powiem jedno ten tydzień zaczął się dziwnie a ja się z wami żegnam no i pa!


8 komentarzy:

 1. Super zdjęcia i fajna czapka, a ile kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne zdjęcia :D
  http://warrior-14.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne zdjęcia :) zapraszam do mnie. co powiesz na wspólną obserwację?

  http://noothing-happens-without-a-reason.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie tu <3 Będę częściej wpadać! :))
  Obserwujemy? (zacznij ja na pewno się odwdzięczę!)
  paula-paulka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam tę czapkę na żywo, jest świetna! :D
  cuddlanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Bardzo podoba mi się twój blog! Co myślisz o wspólnej obserwacji? Jeśli tak to zaobserwuj a ja na pewno się odwdzięczę ;3
  cuelin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz napisz coś więcej niż fajny blog czy obserwacja za obserwacje☺♥
Spam i obraźliwe rzeczy nie są tolerowane :)
Zostaw link do swojego bloga, na pewno zaobserwuje